Tak wygląda tramwaj po bliskim spotkaniu z ciężarówką [ZDJĘCIA]

Box2 Fotogalerie Wiadomości

Od naszego Czytelnika dostaliśmy zdjęcia tramwaju, w którego w czwartek wieczorem wjechała ciężarówka. Fotografie zostały wykonane w zajezdni tramwajowej przy ul. Sienkiewicza.

Czwartkowa kolizja na zbiegu ul. Skłodowskiej-Curie i Wschodniej skończyła się na mandacie dla kierowcy ciężarówki (220 zł) i
uziemieniu uszkodzonego przez niego tramwaju.

Skład – niskopodłogowy swing produkcji bydogskiej Pesy – w najbliższych dniach nie wyjedzie na toruńskie tory. Został tymczasowo wycofany z użytku i czeka na naprawę w zajezdni tramwajowej.

– Zawsze, po jakiejkolwiek kolizji czy stłuczce, tramwaj jest ściągany do zajezdni, gdzie przechodzi bardzo dokładne badania – mówi Sylwia Derengowska, rzecznik prasowy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu. – Tym bardziej po zderzeniu z ciężarówką pojazd musi przejść dokładne testy, żeby znów był zdolny do użytku.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

1 thought on “Tak wygląda tramwaj po bliskim spotkaniu z ciężarówką [ZDJĘCIA]

  1. ….tramwaju, w KTÓRY w czwartek wieczorem (…), itd. Tramwaj to nie osoba, więc nie “w którego”. A na marginesie -PESA długo nie pojeździ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *