Skip to content

3 komentarze

 1. Palec
  29 grudnia 2020 @ 22:04

  U tych gwiazd od brygady (?) i innych zrzeszonych pomysłów na zakłócanie prawa i porządku to znajomość prawa się przedstawia identycznie jak dzwonienie niewiadomo w którym kościele + słabo orientują sie co to kościół.Na dodatek adwokaci za free beda was bronić do ostatniego tchu? ??? Coś tu nie gra, prawda? Pora się obudzić i zrozumieć co to wolność wyboru i czym jest lewactwo,a przy tym odpowiedzialność za swoje czyny-w tym akurat każdy jest sam- jak palec.

  Odpowiedz

  • Gjk
   30 grudnia 2020 @ 15:19

   Publiczne nazywanie policjantòw pajacami w mundurach,klaunami-jest przestępstwem. Poważnym. “Mata” ochronę prawnikòw? Na co ona, skoro brak… ochrony ROZUMU ? Nawet w ilości śladowej. “Spodziewałyśmy się(…), “Nie jesteśmy jednak przestraszeni(…)”. To jak to jest w onych brygadach? Jak “slymaky-obojnaky”?

   Odpowiedz

 2. Wielki Brat
  29 grudnia 2020 @ 14:40

  …….powiadomień i doniesień na Komisariat będzie więcej m.in. za bazgranie strzałami – sprayami po ścianach – mamy świadków zdarzeń i obraz z monitoringu….. art 63a K.W. więc niech dziewuchy, które Nie chcą być dziewczynami i kobiety , które nie chcą być Kobietami, a w przyszłości odpowiedzialnymi Matkami, niech się szykują……..

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.