Skip to content

12 komentarzy

 1. Kuba
  5 maja 2023 @ 16:25

  Wzdłuż bloków i drogi dojazdowej do parkingu jest strefa zamieszkania – znak D40. Parkowanie możliwe jest tylko w miejscach wyznaczonych(parkingach) art. 49 ust. 2 pkt.4 p.r.d
  Proszę o zapoznanie się z przepisami, a później o komentowanie.

  Odpowiedz

 2. TW
  28 kwietnia 2023 @ 13:30

  no tak – tylko na tym zdjęciu jest pokazana droga a nie chodnik – to jest droga dojazdowa też do dalszego parkingu.
  Zgadzam się że jeżdzenie chodnikiem przy klatkach jest lenistwem ze strony rodziców. (sam tam zawożę swoje dzieci) – i albo parkuję na parkingu od strony biedronki(przy budowie) albo dojeżdzam drogą od strony McDonalda. nie widzę problemu. i nie jeżdzę ludziom pod blokiem.

  Odpowiedz

 3. Rodzic
  28 kwietnia 2023 @ 11:18

  Problem jest zrozumiały dla rodziców którzy zawożą dzieci, ale niestety nie ma innego przejazdu aby dojechać do szkoły. W okolicy również brakuje miejsc parkingowych aby zostawić samochód i zaprowadzić dziecko do szkoły. Pani mieszkanka zapomniała wspomnieć, że taka sytuacja jest dwa razy dzienne przez ok 15 min zawsze o tej samej godzinie gdy wszyscy chcą odebrać dzieci i zawieść do szkoły z troski o własne dziecko.

  Odpowiedz

  • Takze Rodzic
   28 kwietnia 2023 @ 12:04

   Troska o dziecko jest zupelnie zrozumiala. Ja tez troszcze sie o moje, i serce mi zamiera jak widze SUV-y ktore cisna 40 km/h pod sama klatka, ignorujac kompletnie zakaz wjazdu. Niektorzy rodzice nie maja problemu zeby zaparkowac przy Dziewulskiego (przy samej ulicy) i przejsc z dziecmi te 100 metrow. Ale do tego troska o dziecko musi wygrac z lenistwem. Odrobina empatii tez sie przyda, ale ludzie ktorzy nie widza problemu w tym ze inne dzieci musza wachac spaliny i ustepowac samochodom zwyczajnie jej nie maja.

   Odpowiedz

  • Rodzictez
   28 kwietnia 2023 @ 18:02

   Proszę jednak zauważyć, ze inne dzieci, których rodzice nie podwożą samochodem do naszej szkoły musza slalomem omijac samochody, między innymi Pani:) Zaparkować kilka metrów dalej, na ulicy równoległej, gdzie znajduje sie duży parking i zawsze są miejsca, nie stanowi większego problemu, trzema się jednak ruszyć,
   aby odprowadzić dziecko, a nie tylko wysadzić pod brama szkoły torując tym samym drogę mieszkańcom.
   Dla zdrowia to lepsze, i dla bezpieczeństwa. Polecam z całego serca

   Odpowiedz

  • Kuba
   5 maja 2023 @ 16:30

   Nasze dzieci również idą i wracają w tych godzinach ze szkoły więc tłumaczenie o dwóch razach dziennie po 15min. nie przemawia do mnie. Miejsc parkingowych jest wystarczająco dużo ponieważ mieszkańcy są w tych godzinach w pracy – tylko trzeba niekiedy wysiąść z auta i przejść 100-200m.

   Odpowiedz

 4. Dariusz Adam Sobczak
  28 kwietnia 2023 @ 06:32

  Najbardziej mnie śmieszy to że ci sami co tutaj narzekają też tak parkują , przepisy są jasne walić mandaty i nie patrzeć inaczej się nie nauczą

  Odpowiedz

 5. Mieszkanie
  27 kwietnia 2023 @ 21:44

  Na plac zabaw ?Tam dziecko do szkoły samo nie może iść bo nie zwracają uwagi na pieszych ,na znaki,przepisy.A i oczywiście samochody z włączanym silnikiem czasami i 15min a nieraz dłużej.

  Odpowiedz

 6. Torunianka
  26 kwietnia 2023 @ 11:22

  Ten problem już jest od dawna.W końcu ktoś się nim zajął.Aż strach puścić dziecko same na plac zabaw.Jeżdżą jak chcą.Parkują jak chcą.Najlepiej to by pod same schody do szkoły podwoźili.Co niektórzy kierowcy to potrafią jeszcze zwrócić uwagę że się środkiem chodnika idzie bo przecież on musi przejechać.

  Odpowiedz

 7. Maatzey
  25 kwietnia 2023 @ 18:32

  😉 hahahah biedni kierowcy zmuszeni są do parkowania na chodniku

  Odpowiedz

 8. Torunianinnn
  25 kwietnia 2023 @ 10:07

  Pań Cziczak ma parcie na szkło, ciągle mu coś przeszkadza.

  Odpowiedz

  • Danka
   25 kwietnia 2023 @ 10:57

   … temat znany jest od dawna, co widać nie studzi zapału rodziców, którzy mogliby parkować w dozwolonym miejscu, a dzieciom zapewne nic by nie ubyło, gdyby przeszli kilka kroków dalej. Niestety, to często wygoda lub raczej lenistwo rodziców nie mówiąc o dawaniu przykładu jest nie do okiełznania.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *