Skip to content

5 komentarzy

 1. Kolejny gość
  16 marca 2021 @ 14:00

  Opinie o “pani dyrektor” nie są w żaden sposób przesadzone. Właściwie dziwimy się, że ta osoba mogła znaleść się na aż tak wysokim stanowisku. Znamy ową “panią dyrektor” z czasów kiedy jeszcze była nastolatką. Często można było spotkać jej wywody na temat sąsiadów wypisane na drzwiach klatki schodowej. Niektórzy znajdywali nawet odchody “pani dyrektor” na swoich wycieraczkach. Ona sama w komunikacji wiele razy używała środkowego palca. Chyba sami Państwo rozumiecie, że taka patologia nie może kierować tak szacowną placówką.

  Odpowiedz

 2. Mama
  28 lipca 2020 @ 15:15

  Wielka szkoda myślałam, że coś się zmieni na lepsze 🙁 a się okazuje, że co? że dyrektor jest nieodwoływalny??? Jestem ciekawa czy radni analizowali skargi zgłoszone przed koronawirusem o tych pisamach już nikt nie mówi.

  Odpowiedz

 3. Kamilla
  26 lipca 2020 @ 10:46

  Pani dyrektor dokłada wszelkich starań, aby dzieci były bezpieczne w czasie pandemii. Pan Prezydent kładzie szczególny nacisk na zdrowie mieszkańców i wielokrotnie to powtarzał, a po strasznym doświadczeniu ze szpitalem miejskim chyba wszyscy zrozumieliśmy jak łatwo możemy doprowadzić do dramatu. W tej sytuacji postawa rodziców jawi się jako nie podyktowana troską o dzieci, a wrogością względem Pani Dyrektor. Poza tym to zrobiła się z tego bezmyślna nagonka. Wszyscy rodzice są idealni…..

  Odpowiedz

  • oj nie ładnie
   28 lipca 2020 @ 15:17

   Komentarz brzmi jak napisany przez samą Panią dyrektor …

   Odpowiedz

   • gość
    29 grudnia 2020 @ 11:06

    O co tym rodzicom chodzi. Jak nie pasuje przedszkole to niech znajdą sobie inne przedszkole (prywatne), albo opiekunkę do dziecka i dadzą życ innym. Problemów ludzie nie mają i biją pianę. A tak w ogóle to widać z tego, że ludziska uwzięły się na dyrektorkę przedszkola, bo zapewne ktoś ma chrapkę na tę posadkę.

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Wymagane pola są oznaczone *