Wynajem przestrzeni do pracy zdalnej, czyli sposób toruńskiej restauracji na otwarcie

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Kolejna restauracja na toruńskiej starówce otworzyła się mimo obostrzeń. Po zatrudnianiu testerów jedzenia pojawił się inny pomysł. Tym razem padło na wynajem przestrzeni do pracy zdalnej.

Pierwszą restauracją w Toruniu, która otworzyła się mimo obostrzeń, była restauracja Smaki Indii. Lokal mieszczący się przy ul. Podmurnej nie trudził się z wymyśleniem powodu do otwarcia i obejścia rządowych obostrzeń.

Kolejne restauracje próbowały innych sztuczek. Artystyczna Bistro otworzyła się nie dla klientów, ale dla testerów menu, z którymi podpisywała umowy o dzieło.

Na jeszcze inny pomysł wpadli właściciele restauracji Bangkok Thai Cuisine & Cocktails Toruń mieszczącej się przy ul. Szerokiej. Restauracja ta wynajmuje miejsce do pracy zdalnej.

– Po ustaleniu szczegółów i wymogów sanitarnych zdecydowaliśmy się udostępnić dla osób pracujących zdalnie przestrzeń w Bangkoku – od najbliższego piątku, 16.04 lokal Bangkoku zostaje przekształcony w przestrzeń do coworkingu, czyli pracy wspólnej i będziemy oferować wynajem miejsc do pracy na godziny – czytamy we wpisie zamieszczonym na facebookowej stronie lokalu.

Rezerwacji można dokonywać pod numerem: 668 050 353.

Tagged

2 thoughts on “Wynajem przestrzeni do pracy zdalnej, czyli sposób toruńskiej restauracji na otwarcie

  1. To rzeczywiście dobry pomysł. Czasowe przekształcenie restauracji w biura pracy zdalnej. A podczas pracy można przecież wypić kawę lub przekąsić coś!

  2. Czyli zmiana profilu działalności i przepadek koncesji na alkohol.
    No bo w miejscu pracy?
    A “wnęki” za kotarami będą?
    I każda firma tam pracująca, będzie miała do dyspozycji oddzielną toaletę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *