“Chcę przeprosić Prezydenta Torunia”. Matka Bartosza T. zabrała głos

Box1 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Kilka dni temu Bartosz T. usłyszał zarzuty i grozi mu nawet do 8 lat więzienia. 32-letni prowadzący fanpage Wolni My na Facebooku usłyszał zarzuty, ale do winy się nie przyznał.

Prokurator skierował w tej sprawie wniosek do sądu o zatrzymanie go na 3 miesiące w areszcie. O “suwerenie” zrobiło się głośno, gdy wtargnął do Specjalistycznego Szpitala Miejskiego w Toruniu. Po kilku dniach chciał się dostać do prezydenta miasta i mówił o płonących urzędach. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Głos zabrała także matka Bartosza T. Pani Katarzyna napisała, że uważa, iż jej syn ma problemy natury psychicznej, ale mimo tego bardzo go kocha. Kobieta przeprosiła też prezydenta Torunia Michała Zaleskiego, a także Krystynę Zaleską za pomówienia, jakie w ostatnim czasie wypłynęły od “niezależnych dziennikarzy”.

– Ja i moją Córka Magda od kilku miesięcy żyjemy w wielkim stresie i bezradności. Ten post to pierwszy i ostatni wpis na temat zaistniałej sytuacji, dlatego nie będziemy odpowiadały na żadne komentarze – czytamy we wpisie.

Poniżej zamieszczamy wpis pani Katarzyny.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *