eWinner z Apatorem na dłużej

Box2 Sport Wiadomości
fot. materiały prasowe

Legalny polski bukmacher eWinner przedłuża współpracę z Apatorem Toruń i w sezonie 2021 dalej będzie jego sponsorem tytularnym.

– Już na początku naszej drogi szukaliśmy drużyny oraz szukaliśmy sponsoringu sportowego, który będzie blisko naszej marki, będzie dynamiczną dyscypliną sportową, jednocześnie będzie dawać gwarancję na polu sportowym. Naturalnie nasza uwaga skierowała się w kierunku Torunia, który akurat przechodził ciężki rok. My jednak byliśmy również beniaminkiem na rynku bukmacherskim, stąd też postanowiliśmy połączyć się z marką, która wspólnie z nami będzie awansowała coraz wyżej i będzie nam gwarantowała sukcesy na polu biznesowym – powiedział Dariusz Rompa, manager Sponsoringu eWinner Sp. z o.o.

REKLAMA

Umowa obejmuje szeroki zakres brandingu na Motoarenie, prezentację logotypu na kombinezonie oraz motocyklu oraz szereg działań w mediach elektronicznych i około stadionowych.

Dariusz Rompa dodał także, że eWinner chce podejść bliżej do kibiców i pokazać szersze możlwości rozrywki związane i z zakładami bukmacherskimi i z czasem spędzonym wokół stadionu.

– Jest nam niezmiernie miło, że w nadchodzącym sezonie ponownie wystartujemy pod nazwą eWinner Apator Toruń. Wsparcie naszego tytularnego sponsora było nieocenione w ciężkim 2020 roku. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że firma eWinner sp. z o.o. postanowiła wspomóc nas w pierwszym po powrocie do PGE Ekstraligi sezonie. Przed nami ogrom pracy, ale jestem przekonana, że czeka nas dobry okres i Toruń pokaże swoją siłę w najwyższej klasie rozgrywkowej – zakończyła prezes toruńskiego Klubu, Ilona Termińska.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *