Kino 9D w Chełmży! Musicie to zobaczyć! [WIDEO]

Kultura Materiały partnera Polecamy
fot. nadesłane

Ruchoma platforma, wiatr, woda, magiczne okulary, klakson, dym, smyrające żyłki, wibracje i świetny system audio – te wszystkie doznania czekają nas w Kinie Mobilnym 9D, które zawita do Chełmży.

Między 28 a 30 listopada w Chełmży będzie gościć wyjątkowa atrakcja. W samym centrum miasta – na Rynku – pojawi się Kino Mobilne 9D, jedna z atrakcji największych parków rozrywki na świecie zamontowana na kołach. Seanse będą się odbywać co 30 minut między godz. 12 a 20.

REKLAMA

– Niesamowita zabawa dla każdego, pełna specjalnych efektów, takich jak: ruchoma platforma, wiatr, woda, magiczne okulary, klakson, dym, smyrające żyłki, wibracje i świetny system audio – zachęcają organizatorzy pokazów. – Do kina mogą przychodzić dzieci, jak i dorośli.

Każdy w repertuarze znajdzie coś dla siebie. Scenerie będą bardzo różne. Zobaczycie bajkowe światy, przeniesiecie się do dżungli. Nie zabraknie też adrenaliny. Siadając w fotelu, poczujecie, jakbyście jechali kolejką górską albo brali udział w wyścigach. Będą też sceny prosto z horroru, mrożące krew w żyłach.

Pokazy będą odbywać się w wielkiej ciężarówce, której ściana sali rozkłada się na bok. Wygląda ona bardzo efektownie, jest ozdobiona 60-metrowymi światełkami LED. Największy mobilny ekran w europie zapewnia nieziemskie odczucia. Show zaskoczyło już wiele ludzi w całej Polsce, teraz czas na ciebie!

Pierwszego dnia pokazów – 28 listopada – wszyscy wchodzą za 15 zł. Będzie można upolować także zaproszenia rabatowe na następne dni. Bilety będą dostępne bezpośrednio przed seansem w kasie kina.

Więcej informacji na stronie www.cinema9d.pl.

Tagged