Most tymczasowy? Jest błyskawiczna odpowiedź Tomasza Lenza

Box2 Polityka Wiadomości
fot. strona facebookowa Tomasza Lenza

Tomasz Lenz, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Torunia odniósł się do zapowiedzi prezydenta Torunia Michała Zaleskiego w sprawie możliwej budowy mostu tymczasowego na czas remontu przeprawy im. Józefa Piłsudskiego. – Panie prezydencie, dziękuję za poparcie mojego programu – komentuje Lenz.

Ponad godzinę po konferencji prasowej Michała Zaleskiego w sprawie mostu tymczasowego na Facebooku – podczas relacji na żywo – odniósł się do tej sprawy Tomasz Lenz, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Torunia.

REKLAMA

– Szanowni mieszkańcy Torunia, dowiedzieliśmy się dzisiaj na konferencji prasowej Michała Zaleskiego, że “Lepszy Toruń” jest możliwy – tak swoją relację rozpoczął Lenz. – Michał Zaleski ogłosił, że będzie realizował jeden z punktów kandydata na prezydenta Tomasza Lenza w nadchodzącej kadencji czy zamierza realizować ten punkt. Cieszę się bardzo, że ta deklaracja padła. Jak wiemy, do tej pory było to niemożliwe. Słyszeliśmy na wielu debatach, że taka tymczasowa przeprawa nie powstanie.

Podczas tego wystąpienia Lenz zaapelował do Zaleskiego, żeby poparł kolejne punkty jego programu wyborczego: tramwaj przez most im. Józefa Piłsudskiego, osiedlowe centra aktywności, zatrzymanie zwolnień nauczycieli, ekododatek 100 zł na rachunki na prąd i gaz, przyspieszenie linii autobusowych z lewobrzeża do centrum miasta, bilet za złotówkę czy też budowę ścieżki rowerowa na moście kolejowym.

– Szanowni państwo, jak się okazuje, “Lepszy Toruń” jest możliwy – mówi Lenz. – Wiem, że od wielu tygodni pan Michał Zaleski wczytuje się w najlepszy program dla Torunia w tej kampanii wyborczej. To jest najlepszy program, panie prezydencie. Sam pan dzisiaj na konferencji prasowej przyznał, że to jest najlepszy program. Cieszę się bardzo, że jest wnikliwie czytany. Mam nadzieję, że ten program natchnie pana do kolejnych konferencji prasowych. Do ciszy wyborczej zostały jeszcze trzy dni. Proszę o kolejne konferencje, niech pan informuje mieszkańców Torunia, że najlepszy program to program Tomasza Lenza i Koalicji Obywatelskiej. Panie prezydencie, dziękuję za poparcie mojego programu.

Zaleski: budowa mostu tymczasowego jest możliwa. Gdzie miałby on powstać?

 

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *