PiS teraz za mostem tymczasowym. A kilka dni temu był przeciw

Box2 Polityka
fot. strona facebookowa Wojciecha Klabuna

Wojciech Klabun, w imieniu kandydatów PiS do rady miasta, zabrał głos w sprawie budowy przeprawy tymczasowej, która miałaby powstać w trakcie remontu mostu Piłsudskiego. – Klub PiS zagłosuje za – podkreśla.

To kolejny – po Koalicji Obywatelskiej i My Toruń – komentarz w sprawie dzisiejszej zapowiedzi budowy mostu tymczasowego, który miałby usprawnić ruch w trakcie modernizacji przeprawy im. Józefa Piłsudskiego. W imieniu PiS głos zabrał Wojciech Klabun, radny tej partii i kandydat do rady miasta z lewobrzeża.

REKLAMA

– Klub PiS zagłosuje za wprowadzeniem do budżetu poprawki przeznaczającej środki na budowę konstrukcji mostu tymczasowego – zapowiada Klabun. – Podtrzymuję postulat zwolnienia z opłat mieszkańców korzystających z autobusów przejeżdżających przez starej przeprawie – jako formy rekompensaty za utrudnienia. Konieczna jest szybka przebudowa dróg prowadzących do przeprawy tymczasowej- m.in. budowa chodników na ul. Zagrodowej oraz utwardzenie ostatniego odcinka ul. Przy Grobli oraz zmiana organizacji ruchu.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *