Podpisali się dla Andrzeja Dudy. “Ostatnie 5 lat to dobry czas dla Polski”

Box2 Polityka Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Dziś rano pod pomnikiem Mikołaja Kopernika w Toruniu lokalni działacze Zjednoczonej Prawicy poparli kandydaturę Andrzeja Dudy w zbliżającej się drugiej turze wyborów prezydenckich. Symboliczne podpisy wspierające obecnego prezydenta RP złożyli m.in. wiceminister Iwona Michałek, wiceprezydent Torunia Zbigniew Rasielewski, prof. Zbigniew Girzyński oraz radni związani z obozem Zjednoczonej prawicy, zarówno wojewódzcy i powiatowi, jak i miejscy.

– Ostatnie 5 lat to dobry czas dla Polski. To dobra współpraca prezydenta Andrzeja Dudy z rządem, co zaowocowało wieloma bardzo dobrymi projektami, które zdecydowanie zmieniły Polskę. Polakom żyje się lepiej, Polska się rozwija, jesteśmy znaczącym krajem na arenie międzynarodowej. Liczą się z nami, mamy coś do powiedzenia i jesteśmy wysłuchiwani – mówiła tuż przed złożeniem podpisu Iwona Michałek.

REKLAMA

– Uważamy za konieczne, by przez następne 5 lat prezydentem Polski był Andrzej Duda. To naprawdę dobry prezydent, gwarantujący, że Polska nadal będzie się rozwijała – dodawała poseł.

Po uroczystym złożeniu podpisów o podsumowanie kampanii Andrzeja Dudy w Toruniu pokusił się radny miejski Wojciech Klabun.

– Organizowaliśmy spotkania otwarte z lokalnymi działaniami, jak i gośćmi z całej Polski. Rozdawaliśmy materiały reklamowe, gazetki, kawę, staraliśmy się być blisko ludzi. Zaangażowały się właściwie wszystkie szczeble naszych struktur i co też pokazuje, że robimy to, bo to czujemy – podkreślał radny.

Tagged

1 thought on “Podpisali się dla Andrzeja Dudy. “Ostatnie 5 lat to dobry czas dla Polski”

  1. Głosowałeś na Boska, Hołownię, Biedronia, Kosiniak?
    Nie popierasz Dudy?
    Nie chcesz iść na II turę?
    === Pomyśl! ===
    Brak Twojego głosu, to głos poparcia dla Dudy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *