Skip to content

6 komentarzy

 1. ta..lib
  4 września 2021 @ 09:43

  Panie pośle nie wiem co łączy Pana z “tal…m”- obrona tego pana pogrąży szanse Pana i Lewicę w Toruniu i województwie.

  Odpowiedz

 2. fryfran
  2 września 2021 @ 04:41

  Trudno zrozumieć intencje działania i prace organizacji nazywanych partiami. Okazjonalnie wygłasza się ” ciężko pracujemy dla dobra kraju” powołując się na “demokracje” a na co dzień…..hmhm nie do przyjęcia styl pracy. Nie umiemy być drużyną, razem tworzyć wartości głoszone w hasłach, programach….Nie umiemy lub nie chcemy wypracowywać zespołowo zasad działania. Dlatego też dzieje się coraz smutniej, coraz trudniej żyć nam społeczeństwu. Bo jak inaczej określić sytuacje obserwowaną w partiach politycznych, parlamencie, licznych organizacjach gdzie dominuje “macie mnie słuchać bo ja najmądrzejszy”.
  Nawet w sporcie nie widzimy zgrania drużyny, tylko bym ja zaistniał. Tak się nie da, bo nawet w najmniejszej komórce społecznej -rodzinie nie będzie dobrze, skoro nie uwzględnia się jej poszczególnych członków.
  Trudno w takich warunkach mówić o tworzeniu dobrostanu narodowego.

  Odpowiedz

 3. Góral
  1 września 2021 @ 18:18

  Jak to kiedyś powiedział, że żaden pe…….ł nie będzie mu sie kręcił po biurze, to raczej nie zapowiadało dobrą i tolerancyjną współpracą wszystkich członków NL. A teraz wielki lament.

  Odpowiedz

 4. piotruś
  1 września 2021 @ 15:33

  Z tego co słychać (nie tylko w kręgach SLD), wszyscy odetchnęli z ulgą. Miłośnik Stalina, Dzierżyńskiego i Armii Czerwonej usunięty – trudno się dziwić.

  Odpowiedz

 5. Obywatel
  1 września 2021 @ 12:20

  Ostrzegałem od lat. Czarzasty to DYZMA, udawacz, który nie dotrzymuje słowa. Kpi z ludzi, manipuluje i wypełnia wszystkie znamiona psychopaty korporacyjnego, któremu ukojenie daje jedynie szczucie ludzi wzajemnie. Cała jego działalność polityczna to plucie jadem nienawiści, by ludzie niszczyli innych ludzi.

  Odpowiedz

 6. M. Męclewski
  1 września 2021 @ 09:34

  W sumie zamiast skupiać się na personalnych przesunięciach członków drugiego garnituru, mógłby pan poseł skupić się na pracy lewicowej. Jest co robić – śmieciówki dalej na topie, prześladowane mniejszości, łamanie Konstytucji przez PiSzarazę, przytulanie przez tzw opozycję funkcjonariusza PiSrezimu – Gowina. Słowem, do roboty Kwiatkosiu, sprawy personalne załatwiaj po cichu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.