Hulajnogi Bolt będą niedostępne w Sylwestra i Nowy Rok

Bolt zdecydował, podobnie jak w zeszłym roku, że hulajnogami elektrycznymi nie pojedziemy ani w Sylwestra ani w Nowy Rok. Powód? Względy bezpieczeństwa.

Operator elektrycznych hulajnóg w Toruniu podjął decyzję, że w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia flota zostanie wycofana z użytkowania.

– Flota hulajnóg Bolt dostępna jest przez cały rok, jednak w związku ze zbliżającą się nocą sylwestrową Bolt – ze względów bezpieczeństwa – podjął decyzję o wyłączeniu floty hulajnóg elektrycznych z użytkowania w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Rosnąca popularność hulajnóg elektrycznych sprawiła, że bezpieczeństwo i jakość usług są dla nas bardzo ważne. Aby je zapewnić równolegle edukujemy naszych użytkowników, regularnie serwisujemy sprzęt  oraz wprowadzamy rozwiązania technologiczne – informuje Joanna Manarczyk z firmy Bolt.

Bolt, także ze względów bezpieczeństwa, w sezonie jesienno-zimowym czasowo wyłącza też aplikację i możliwość korzystania z floty – w przypadku, gdy warunki pogodowe są niewystarczające do bezpiecznego eksploatowania sprzętu.