Skip to content

5 komentarzy

 1. Teść
  8 października 2022 @ 15:59

  Zawsze proszono o przynoszenie wyprawki bo przedszkola nie stać. Mówię o innym przedszkolu. Zawsze kupowałem bez dyskusji. Jak się nie podoba to idźcie do prywatnego. Co za dziadostwo obecnie ci rodzice. Tylko daj daj daj, należy się należy. Wstyd!

  Odpowiedz

 2. Emerytka
  8 października 2022 @ 11:51

  Przykre jest to że argument dużego przedszkola pojawia się zawsze gdy coś idzie nie tak. A co to za argument w ogóle? Nie ogarnia dużego to nie niech nie startuje w konkursie …

  Odpowiedz

 3. Torunianinnn
  7 października 2022 @ 22:25

  Miałem okazję z Panią Ciepła mieć do czynienia. Po remoncie części budynku zarzadala aby rodzice przynieśli produkty do sprzątania. Nie wiem jak rozliczanie pieniędzy radu rodziców ale branie faktury na Gminę Miasta Toruń a płacąc pieniędzmi z Rady rodzicow tez sie zdarzało. Jak to było rozliczane to nie wiem. Pani Ciepła uważa się za kogoś wyższego. Tak jest ok kilku lat Jak została dyrektorką.

  Odpowiedz

 4. Krysia
  7 października 2022 @ 17:08

  W każdym przedszkolu,w naszym biednym, zadłużonym mieście rodzice proszeni są o wsparcie placówki. Mam doświadczenie z dwoma córkami, które chodziły do różnych przedszkoli..prawda jest taka, że ktoś ewidentnie uwziął się na przedszkole “za mostem”-ktore bodajże jest największe w regionie i zapewnia opiekę dużej ilości dzieci z Lewobrzeża. . przykre..

  Odpowiedz

  • Rodzic
   8 października 2022 @ 14:43

   Uważam, że zarzuty powinny być skierowane do Urzędu Miasta, a nie pani dyrektor, ponieważ to Miasto powinno zapewnić potrzebne materiały.
   Nie rozumiem czemu winą obarcza się niewinną osobę? A zastanawialiście się Państwo, jak jest w innych państwowych przedszkolach? Praktycznie w każdym rodzice wspierajalą placówki, bo robią to DLA SWOICH DZIECI!!!!!!!
   Tak naprawdę przyniesienie raz w roku kleju, kredek, plasteliny czy bloku nie jest wielki wyczynem, a jak miło podziwia się prace swoich pociech!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *