Skip to content

6 komentarzy

 1. Ateista
  23 listopada 2020 @ 05:46

  No ja nie wiem…
  Czy naprawdę prawie sami idioci czytaja tu artykuły i piszą komentarze czy jak?
  Co ma ten protest do Lenina i czyjejś pracy?

  Odpowiedz

 2. "wyborczy" TylkoToruń
  20 listopada 2020 @ 21:37

  filia i ekspozytura lewackiej “gazety wyborczej” czyli Tylko Toruń promuje wulgaryzmy, tęczową anty-kulture, jak na dyżurną gazetkę przystało. Upadek dziennikarstwa .

  Odpowiedz

 3. Gjk
  20 listopada 2020 @ 16:43

  Ech… Żadnej kreatywności u polskiej młodzieży leninowskiej. Pokażą mieszkańcom swoje ” narzędzia rekreacyjne”- nic nowego. Może jakieś narzędzia DIY? Tylko dajcie spokòj warzywom. Please

  Odpowiedz

  • Nauczyciel
   20 listopada 2020 @ 18:20

   A co to za nowomowa? Jaka młodzież leninowska? To świadomi i przebudzeni młodzi ludzie, którzy wreszcie zrozumieli, że takie capy jak Ty nie mają już im nic dobrego do zaoferowania.

   Odpowiedz

   • Gjk
    20 listopada 2020 @ 20:42

    Mowa oznajmująca. Poniatno? Jutro zobaczymy w Toruniu występy polskiej młodzieży leninowskiej. Zapowiedzieli je. Torunianie zobaczą ich “zabawki rekreacyjne”- to nic takiego, to ich codzienność. Tak, robią to świadomie. “Nasze ciała- nasze zabawki”. Ot mołodcy!

    Odpowiedz

   • Pasożyty
    20 listopada 2020 @ 21:43

    Czy ta spatologizowana przez Owsiaka i Wojewodzkiego et consortes Młodzież , nie wie w czym bierze udział ? Jednego tematu unikają: kto ma pracować. Kto ma produkować realne dobra potrzebne innym ludziom…. A kto ma kogo okradać i na kim pasożytować? Według nich…frytki biorą się z…McDonalda, a mleko….z supermarketu.

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Wymagane pola są oznaczone *