Skip to content

2 komentarze

 1. Mówmy...
  19 stycznia 2019 @ 14:58

  Niestety felieton jest tak samo propagandowy, jak cała polityka!
  Zdecydowanie nie jest obiektywny i odnosi się wyłącznie do jednej ze stron, jakby druga była co najmniej ze złota albo jakaś święta.
  Czy Szanowny Pan zapomniał o dorzynaniu watahy i całej serii wypowiedzi, nie wspominając o czasach rządów PO-PSL i jej całej brutalności wobec społeczeństwa?
  Dzisiaj prawa, jak i lewa strona układów politycznych, wraz z całą rzeszą dziennikarzy powinna stanąć w jednym szeregu, bić się w pierś i przepraszać na kolanach wszystkich Polaków!
  Tyle o strefie mroku!

  Odpowiedz

  • Alina
   2 lutego 2019 @ 17:35

   Poważny tekst mozna napisać tylko wtedy, kiedy pod uwagę weźmie się fakty, a nie przekonania, kiedy sie fakty usystematyzuje tworząc logiczny ciąg zdarzeń, kiedy sie dokona oceny chronologii zdarzeń i wyciągnie wnioski zgodne z prawda. Każda inna forma sporządzenia felietonu jak ta powyższa, to tylko powielanie bzdur, nie mających żadnego oparcia w faktach i prawdzie.

   Autor raczył przeanalizować ostatnie 3 lata “siania nienawiści” i to tylko po prawej stronie, a całkowicie pozostawił pogardę, chamstwo, butę i podłość antypolskiej opozycji totalnej – od moherowych beretów począwszy po udział w zdradzie narodowej, zamachu smoleńskim i wszelkich innych zjawiskach, których w kilku zdaniach zobrazować sie nie da.

   Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Wymagane pola są oznaczone *