Skip to content

7 komentarzy

 1. Pracobiorca
  29 kwietnia 2020 @ 16:53

  co za piekne zebranie plaskoziemcow i antyszczepionkowcow – jesli wirus wam nie straszny, to dlaczego siedzicie w domach? skoro rzad was oklamuje, to dlaczego siedzicie w domach? po kiego grzyba w ogole siedzicie w domach? jedzcie na wczasy do Wloch albo Hiszpanii. Przeciez wirus to sciema, a zgony i pogrzeby jego ofiar to fejk nius.

  Pani Gotlibowska miala swoja krotka przygode z lewica, ale spod kubraczka wystaje caly czas przedsiebiorca, ktory nie liczy sie ze zdrowiem innych. dla was liczy sie tylko kasa – ale wasza kasa, inni niech zapierdalaja za miske ryzu

  Odpowiedz

 2. Kinga
  29 kwietnia 2020 @ 16:39

  Monika Gotlibowska w punkt. Jakiś do tej pory grypa (każda), WZW, gruźlica, rak, Aids i inne choroby nie spowodowały takiego zastoju i paraliżu. Pytanie komu jest to na rękę?

  Odpowiedz

 3. Pracobiorca
  29 kwietnia 2020 @ 14:25

  to kto ma zostac pierwszy zarazony, zeby przedsiebiorcy nie musieli patrzec, jak sypie sie ich dorobek? najpierw zagwarantujcie bezpieczenstwo, potem wzywajcie do powrotu do pracy – mozecie dac taka gwarancje dzisiaj, 29 kwietnia?

  Odpowiedz

  • Paweł L
   29 kwietnia 2020 @ 15:45

   Pracobiorco, a za co kupisz chleb jak za miesiąc nie będziesz miał pracy, jak rząd nie dostanie podatków i nie będzie Ci miał z czego wypłacić zasiłku albo szpital nie będzie miał pieniędzy na leki ?
   Umrzesz z głodu albo z powodu niedofinansowanej służby zdrowia ! A wirus ? wirusy były są i będą, jak zagłębisz się w liczby i statystyki zamiast słuchać dziennikarzy, którzy żyją z sensacji i polityków, którzy widzą tylko swój polityczny interes to zrozumiesz, że ta “pandemia” nie różni się niczym od wielu chorób, przez które świat przechodził w XXI wieku.

   200 tyś zgonów przez pół roku na ponad 7 mld. ludzi ! Czy wiesz że z owodu innych chorów zakaźnych zmarło tylko w tym roku ponad 4 mln ! Czy wiesz że na skutek nowotworów umiera w Polsce codziennie około 300 osób ? i czy rząd wycofał z obrotu papierosy ? NIE bo na tym zarabia tak samo jak na maseczkach, które nagle chronią choć kilka tygodni temu ten sam skompromitowany minister mówił że nie chronią

   obudź się i włącz myślenie

   Odpowiedz

   • Pracobiorca - obudzony i myslacy
    29 kwietnia 2020 @ 16:48

    za co kupie chleb? za swoje, Piotrusiu. juz niech Cie o to glowa nie boli.
    a porownywanie chorob nowotworowych do wirusa to jak porownywanie pomidorow i jablek. czyli porownanie z dupy wziete.
    skoro nie boisz sie wirusa, to zapewne juz teraz jako ochotnik pracujesz w szpitalu? czy raczej nie bedziesz sie wychylal i bedziesz siedzial jak inni w domu, bohatersko walczac z wirusem zza klawiatury

    Odpowiedz

  • Za Bora
   29 kwietnia 2020 @ 16:11

   czytanie ze zrozumieniem to wspaniała umiejętność, wymaga jednak od czytającego zastanowienia się troszeczkę nad czytanym tekstem. nie chodzi chyba w tym felietonie o dorobek personalny konkretnej osoby, przedsiębiorcy, tylko nasz – ludzi, każdego z osobna -bo czyj się dzisiaj nie sypie ? korzystają, chcą skorzystać tylko ci którzy naszym strachem rządzą, wykorzystują do własnych celów – przynajmniej tak im się wydaje, bo summa summarum odwróci się to także przeciwko nim, tylko najpierw przeciwko tym zmanipulowanym. ludzie, siedzicie zamknięci w 4 ścianach, leje Wam się ten intencjonalny bełkot z tvn24, tv pis i co ? i nic. gadacie ich językiem ! boicie się wirusa bo tak chcą, bo tak ludźmi łatwiej sterować. kto sięgnął po jakieś twarde dane, samem je przeanalizował, zestawił ten strach który nas paraliżuje choćby z ryzykiem które niesie codzienny dojazd samochodem do pracy, ryzykiem u stomatologa śmierci po znieczuleniu ? nikt nie domaga się zlikwidowania wszystkich środków transportu, uznania znieczuleń za nielegalne. bodajże trzecia przyczyna śmierci w krajach europejskich.- choroby układu oddechowego, w znacznej większości wynikające ze stanu powietrza – czy ktokolwiek przedstawił, bo przecież nie wdrożył pomysł likwidacji całego przemysłu i ruchu komunikacyjnego który jest tego głównym powodem? chodziliście przed pandemią na codzień w maskach przeciwgazowych, spaliście w namiotach tlenowych ? a powinniście – bo to wiele większe ryzyko śmierci niż koronawirus. czy z takim posłuszeństwem i aprobatą przyjęlibyście likwidację wszystkich źródeł zanieczyszczenia środowiska, zamknięcia na zawsze fabryk w których pracujecie, ciepłowni? nie, a tysiące razy więcej ludzi umiera z tego powodu. wyróbmy sobie własne zdanie – niech ono wynika z tego co sami myślimy, nie co każą nam myśleć. naprawdę te 7 tygodni zostań w domu mogłoby Was skłonić do wyrobienia sobie własnego zdania ! zawsze się baliśmy tego co nieznane. nie chcę obrażać nikogo, ale jako społeczeństwa zachowujemy się tak, jak niegdyś społeczeństwa klękające przed kapłanami straszącymi gniewem bogów objawiającym się zaćmieniem słońca. boicie się dzisiaj zaćmienia słońca ? pamiętacie takie zadania na lekcji plastyki w podstawówce – Krzysiu, Jolu – spójrz na obraz, przeczytaj wierszyk – co autor miał na myśli, artysta chciał przekazać swoim obrazem ? zróbcie to sobie dzisiaj, poczytajcie trochę, zbierzcie dane, z różnych wiarygodnych źródeł poddajcie je własnej analizie, myślcie ! ! ! za chwilę naprawdę nie będzie do czego wracać – nie przez koronawirusa. wykończy nas to co bezrefleksyjnie dzieje się w naszych się naszych głowach – koronaświrus !

   Odpowiedz

  • Waldman
   29 kwietnia 2020 @ 16:15

   Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Wymagane pola są oznaczone *