Skip to content

3 komentarze

 1. aaaa
  3 czerwca 2022 @ 15:20

  Co za bezczelny typ. Najpierw jego partia zabrała samorządom dochody z pitu, nałożyła dodatkowe wydatki przez reformę edukacji a teraz wypina pierś do orderu bo Pis dał 65mln zł na szkołę. Jeszcze chwali się, że Toruniowi dali więcej niż Bydgoszczy nie wspominając, że przez reformy jego partii budżet Bydgoszczy jest kilkaset milionów złotych do tyłu. Inowrocław natomiast z wnioskowanych 95mln złotych dostał tylko 5mln bo przecież w Inowrocławiu rządzi PO. Wasz fundusz służy do karania niezależnych samorządów wg klucza: pisowski samorząd dostaje więcej, opozycyjny ochłapy. Wygodnie się siedzi w miejskiej spółce Urbitor panie Klabun ?

  Odpowiedz

 2. rdw
  3 czerwca 2022 @ 14:41

  Byłoby łatwiej, gdyby nie fakt, że te 65 mln to kilkadziesiąt milionów złotych mniej, niż by wpłynęło do kasy bez Nowego Wału…

  Odpowiedz

 3. Torunianinnnn
  3 czerwca 2022 @ 13:07

  Pan Radny jak zwykle kłamie. Szkoła nr 15 i 17 nie jest przeprlniona, SP 14 jest duża ale ma jeszcze potencjał jeśli przedszkole odda pomieszczenia. Może warto porozmawiać z Dyrekcją zanim się napisze że szkola jest przepełniona.
  Basen dla mieszkańców? Na te chwilę zamykacie jedyny basen na lewobrzeżu na ponad 2 miesiace to po co budować kolejny , po to by zamykać?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *