Skip to content

! komentarz

 1. Bywalec
  1 stycznia 2021 @ 14:50

  ……..Ostrzegajcie bliskich, rodzinę, przyjaciół (i wrogów). NACHALNA tresura i AGITACJA pro-szczepionkowa z Centralnego Telewizora. Politycy i łże-Celebryci czyli: Akwizytorzy, Podwykonawcy i przedstawiciele handlowi koncernów farmaceutycznych i podległe im „media” Oszukują nas…….
  Mimo trwającej telewizyjnej, covidowej TRESURY, całe szczęście 78% samo-myślących Polaków, którzy wyłączyli Centralny Telewizor i nie dają się ogłupiać, NIE chce przyjmowac lepionej na szybko terapii genowej (tzw „szczepionki”),
  bo nie są bydłem- zaganianym kijem do zagrody na wyszczepienie-bydła. Eksperymenty medyczne na ludziach są zakazane UstawamiNorymberskimi iKonstytucją RP. Sprawdzajcie YouTube ile efektów ubocznych w GB, szczepionka nie przebadana długoterminowo na rakotwórczość !
  Kartel partyjny (PiS, PO, LEWICA, PeeSeL =jeden Cwel) tak samo jak ich Kartel Medialny, opresyjny względem własnych Odbiorców/Czytelników, prowadzą wojnę z Narodem polskim (identyczna, zgodna narracja pandemiczna i nachalna pro-szczepionkowa) – to są przedstawiciele handlowi Koncernów Farmaceutycznych.
  i niesamodzielni Podwykonawcy biznesów tego przemysłu , z którym pro-szczepionkowcy zawsze są związani biznesowo (związki z Pfizerem biurokratów z Ministerstwa „”Zdrowia”).
  Obecnie tylko Konfederacja (m.in.Grzegorz Braun) , organizacje STOP-N.O.P. i pro-polskie media internetowe np wREALU24, sprzeciwiają się tym eksperymentom, są przeciwko Fałszywej Plan.demii, demolowania nam (bez logicznego powodu) życia:
  gospodarczego, religijnego, Mszy Św., Świąt docelowo katolickich, życia rodzinnego , międzyludzkiego , odbierania nam wolności do zgromadzeń, protestów, i swobodnego oddychania (usprawiedliwiając to walką z jakims covidem) i dostępu do służby zdrowia (teraz umierają niezdiagnozowani i nie leczeni, nie operowani, nie zgłaszający się do lekarza/szpitali, do tego promocja aborcji i fałszywie dodatnie „testy”, które nic nie testują =
  = depopulacja Polaków (do planowanych 15 mln) zaczynając od najstarszych.
  Nawet sam producent „szczepionki=śmiercionki” jak i nie-Rząd- w porę wyzbyli się jakiejkolwiek odpowiedzialności za jej efekty uboczne (bezpłodność w ramach depopulacji), dopuszczona jest jedynie w trybie „warunkowym”, nieprzetestowana pod względem zanieszczyszczeń (tradycyjnie: rtęć, aluminium). Korzystanie z genów pobranych z abortowanych dzieci.
  PiS i cały Główny Przekaz wciska i reklamuje szczepionkę, bo nakupował i teraz Musi to nam opchnąć !
  Gdzie debata z pozarządowymi ekspertami, lekarzami spoza Głównego Nurtu TV ? Gdzie referendum ogólnopolskie
  w sprawie (nie-)chęci Polaków do szczepień? czyli: gdzie demokracja? Gdzie uchwalone zakazy segregacji sanitarnej (terror i nowy apartheid?) i zabójczego wpływu na nasze zdrowie kagańców-maseczek – „rekwyzytów” pozoru trwania epidemii i „zewnętrznych „rekwizytów” niewolnictwa
  (niedotlenienie zamiast swobodnego oddychania)? Do tego fałszywa podmianka zwykłej Grypy na jedyny, słuszny, telewizyjny i modny Covid. Opłacani Lekarze i gadzinowe pismaki „wyborczych” gazet- podający się za „dziennikarzy”, są finansowo zainteresowani przedłużaniem trwania „pandemii”. Dlaczego Ministrestwo NieZdrowia blokuje, pomija skuteczny, tani, polski lek: Amantadynę?
  Morawiecki,Szumowski,Niedzielski,Dworczyk,Horban,Pinkas,Sutkowski, Simon,Grzesiowski =mają krew na rękach, jako przestępcy – odpowiedzialni za śmierć Rodaków
  na ławy oskarżonych z nimi ! . Nowa Norymberga.
  Nie poddawajcie się eksperymentowi i terapii genowej jak króliki dośw. do przerobienia na: wyobcowane , zamaskowane i bezmyślne Kukły do zniewolenia, kontroli poprzez: 5 G (stąd potrzebny „dystans”) i Internet Rzeczy,
  cyborgami do grzecznego czytania gazety „wybiórczej” , promowania Anty-KULTURY LGBT, płacenia kartą i dezynfekowania bezmyślnego pocierania dłoni co 2 minuty, którymi rządzi przekaz z Telewizora, w ramach NowegoPorządkuŚwiata.
  ..Skoro niby antagonistyczni i wrodzy wobec siebie : politycy, „polskojęzyczne” media z niemieckim kapitałem, partie postPRLowskie, łże-celebryty , jeśli oni są w czymś absolutnie zgodni i niekontrowersyjni, i nachalnie lobbują pro=szczepionkowo, = to szykuje się coś bardzo złego.
  Przestrzegajcie bliskich, rodzinę, przyjaciół (i wrogów),
  Przekaż dalej.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *